אודותיי - מירה ברגר

מאמנת אישית בשיטת סאטיה ובוגרת תוכניות אימון בחברת "אימושיין".
בעלת תואר ראשון בעבודה סוציאלית מאוניברסיטת תל אביב ותואר שני בייעוץ ופיתוח ארגוני מהמכללה למנהל. בת 59, נשואה ואימא ל-2 ילדים בוגרים, מאמנת בקליניקה ברמת אביב.

 

לחיות את החיים בנינוחות
אני שמחה לעסוק באימון אחרי שנים רבות של עבודה בארגונים ציבוריים, עסקיים וחברתיים, בתפקידי ניהול הדרכה וניהול משאבי אנוש. אני מממשת כמיהה שהייתה לי שנים רבות לפגוש אנשים פנים מול פנים, בנינוחות, על מנת לסייע להם לראות אפשרויות נוספות לחיות את חייהם.

 

התפתחות אישית מתמדת
מגיל צעיר אני מאמינה בהתפתחות אישית מתמדת, ומהרגע שהתחלתי את לימודי העבודה הסוציאלית, עסקתי במהלך השנים בהתפתחות אישית, הן בקורסים אקדמיים, טיפול אישי, לימודי הילינג, ציור אינטואיטיבי, לימודי תקשור, הנחיית קבוצות, הנחיית מעגלי הקשבה ועוד.
ללימודים ותהליכים אלו חלק חשוב במה שאני מביאה למפגש האמוני.

 

אימון אישי הוא הכרח קיומי לכל אדם בעידן המודרני
מתוך חוויית החיים האישית שלי והניסיון כמאמנת עם מתאמנים רבים, אני מפיצה את רעיון האימון ומעודדת אנשים להתאמן. כפי שאנו מקדישים תשומת לב לטיפוח בריאותנו הפיסית, כך, אני מאמינה, יש לנהוג בנפשנו ובתודעתנו. אני מזמינה אנשים להתאמן מתוך אמונה בכך שקצב החיים המהיר, ריבוי השינויים הנדרשים מאדם ביומיום, ריבוי האופציות התעסוקתיות, הירידה בביטחון התעסוקתי והאישי - כל אלה הופכים את חיינו למורכבים מבעבר ופוגעים באיכות חיינו.

המוטיב המוביל בעבודתי עם מתאמנים הוא להסב תשומת לבם לאפשרות של חיים נינוחים וחופשיים. אפשר להיות עסוקים מבוקר עד ערב בעשייה מגוונת, תוך שמירה על נינוחות ועל תחושת חופש. בעיני זהו אחד האתגרים המעניינים והמומלצים לבני אדם בתקופתנו עתירת הגירויים והאפשרויות.

אני שמחה כל פעם מחדש לתרום מניסיוני כמאמנת לשיפור איכות חייהם של אנשים שבוחרים להתאמן.

 


צור קשר
 1. מירה ברגר
  mira@bartek.co.il
  052-2499275
 2. שם
  Please type your full name.
 3. דואר אלקטרוני
  Invalid email address.
 4. מס' טלפון
  Invalid Input
 5. תוכן הפניה
  Invalid Input
 6.   
Go to top