"למדתי להתבונן בעצמי ובמציאות, לנשום, לחשוב לפני שמגיבה לאירוע."
"תמיד רציתי לרצות ולהיות בסדר.
אני בסדר גם כשאני לא רוצה"

פ.ב.


 

"נזכרתי בגדולתי, האימון חיזק את האמונה בדרכי המקצועית ונתן לי בטחון עצמי להתמודד גם מול התנגדויות/ חוסר הבנה.
מערכת היחסים שלי עם קולגות עניינית, שקופה וברורה, אני מקיימת דיאלוג שוטף לשם קידום היעדים אותם הצבתי לעצמי.
תהליך האימון אפשר לי "לנער את האבק" שהצטבר על מערכות יחסים שאני מקיימת בשגרה. לחשוב על דפוסים והרגלים שסיגלתי לעצמי לאורך השנים כמנגנוני הגנה, ולהתחיל להתמודד עם "שדים", פחדים המעכבים אותי ומהווים עבורי "בלמים". תהליך האימון אפשר לי לקיים דיאלוג מודע יותר עם עצמי וזולתי, דיאלוג פשוט ונקי, ומתוך תחושה של נינוחות"

א.ג


 

"עשיתי קפיצת מדרגה מנטאלית ומקצועית, מרגיש שיודע ומוכן לאתגרים הבאים. יש לי תחושת מסוגלות ואני מביא ערך. אני הרבה יותר בטוח במה שאני אומר מול הגורמים שאני עובד איתם עד הדרגים הבכירים ביותר ומציע דברים יותר נכונים שמוכיחים את עצמם"

ל.ר 


 

"הבית נרגע, יש פחות מתח בבית. אני מסוגלת לראות את בתי בגדולתה. נותנת לה מרחב להתארגן כפי רצונה, סומכת עליה. רואה את חוכמתה, את החיוניות שבה. שמתי את  תמונתה על מסך הטלפון. גם היא שמה לב לכך. עיניה בורקות כשאני מדברת אליה. אני מרגישה שאני מתקרבת אליה."  

ל.ב


 

"אני חווה שיש קשר בין מי שאני לבין התגובות שאני מקבלת. כשאני נכנסת הביתה, מברכת לשלם ואומרת משהו נחמד, מספרת משהו טוב שקורה, התגובה אלי חיובית, לא בורחים.
אני כועסת פחות על דברים שלא קורים כפי שאני רוצה. אם אני כועסת, אני מתאוששת יותר מהר. שחררתי את האחיזה בכעס או ההזדקקות להרגיש יותר צודקת הרבה זמן, הצדק לא יפתור את העניין. בעבר נסחפתי עם הזרם ופחות השפעתי על חיי. מרגישה יותר פעילה במה שקורה לי, פחות נסחפת. יותר מנהלת את עצמי ופחות מנוהלת על ידי התנאים והסביבה"

ע.ג. 


 

"I have witnessed a lot of different changes during this process ,more towards my general attitude, my approach towards areas in my life that used to be fulfilled with judgment, anxiety and feeling of loss. I feel I am in a more relaxed state."
J.F


 

צור קשר
 1. מירה ברגר
  mira@bartek.co.il
  052-2499275
 2. שם
  Please type your full name.
 3. דואר אלקטרוני
  Invalid email address.
 4. מס' טלפון
  Invalid Input
 5. תוכן הפניה
  Invalid Input
 6.   
Go to top